Kontakt Hurtigruten Svalbard

Hurtigruten Svalbard AS
P.O. Box 548
N-9171 Longyearbyen
Norge

Tel: +47 79 02 61 00

Generelle spørsmål, salg og booking: info@hurtigrutensvalbard.com
Gruppeadveling: gruppe@hurtigrutensvalbard.com
Markedsavdelingen: marked@hurtigrutensvalbard.com

Per B. Brochmann

Destinasjonsdirektør (CEO)
Telefon: + 47 481 88 929
Email: per.brochmann@hurtigrutensvalbard.com

Gunn Åse Lidtveit

Økonomiansvarlig
Telefon: + 47 957 52 538
Email: gunnase.lidtveit@hurtigrutensvalbard.com

Tore Magne Hoem

Direktør for opplevelser
Telefon: + 47 909 16 794
Email: tore.hoem@hurtigrutensvalbard.com

Wilde N. Otnes

HR-sjef
Telefon: + 47 920 27 646
Email: wilde.otnes@hurtigrutensvalbard.com

Anika Paust

Konstituert salgs- og markedsdirektør
Telefon: + 47 951 65 272
Email: anika.paust@hurtigrutensvalbard.com

Tani Gurra

Hotelldirektør
Telefon: + 47 413 48 152
Email: tani.gurra@hurtigrutensvalbard.com

Kristine Winge

Retail Manager
Telefon: + 47 482 23 659
Email: kristine.winge@hurtigrutensvalbard.com

Få nyhetsbrevet vårt

I nyhetsbrevet får du gode reisetilbud, historier fra Svalbard, tips til hvordan du skal kle deg i kulda, og innimellom en og annen fun fact om isbjørn.

Det du trenger å vite
Hurtigruten Svalbard bruker cookies for å forbedre og tilpasse din opplevelse av våre digitale tjenester. Ved å fortsette å bruke dette nettstedet, aksepterer du bruken av cookies. Les vår Cookie-policy dersom du vil vite mer eller deaktivere informasjonskapslene. Les mer om personvernerklæring